PRVI SUSRETI AUTOMEHANIČARA – SARAJEVO 2017. GODINE

[bws_pdfprint]Danas 21.04.2017. godine u našoj školi su održani prvi susreti učenika – automehaničara Jugoistočne Evrope. Tom prilikom imali smo čast da ugostimo učenike i nastavnike iz Srednje škole metalskih zanimanja – Sarajevo, Srednje tehničke škole iz Podgorice, Srednje politehničke škole iz Kragujevca, Srednje stručne škole iz Celja, kao i Srednje stručne škole iz Ljubljane. Iz svih navedenih škola učestvovala su po dva učenika i dva nastavnika. Iz naše škole su učestvovala 4 učenika iz II-3 odjeljenja. Susreti nisu bili takmičarskog karaktera već su poslužili više za razmjenu isklustava i praksi u primjeni postojećih nastvanih planova i programa u gore navedenim školama. Djeca su imala radionicu na temu “Moje viđenje automehaničara sad i u budućnosti”, a zatim su demostrirali dijagnosticiranje i otklanjanje kvara na sistemu za dovod goriva na automobilu Gol

Vezane vijesti...


Switch to mobile version